Laboom
06 Mar
2023
Neapolitańska pizza 0 Kommentarzy
Doświadcz Autentycznej Pizzy Neapolitańskiej w Warszawie w Restauracji Bottegas
Zaspokój Swoje Zachcianki na Pizzę z Naszym Hydrolizowanym Ciastem i Idealnie Wypieczonym Brzegiem

Jeśli jesteś miłośnikiem pizzy w Warszawie, prawdopodobnie słyszałeś o pizzy neapolitańskiej. Nasza włoska restauracja, Bottegas, specjalizuje się w serwowaniu autentycznej pizzy neapolitańskiej wykonanej z najlepszych składników i technik. Oto co musisz wiedzieć o naszej pysznej pizzy neapolitańskiej:


Ciasto: Nasze ciasto jest robione przy użyciu techniki hydrolizy, która rozkłada białka w mące i ułatwia trawienie. Używamy specjalnego rodzaju mąki - "tipo 00" - która ma wysoką zawartość białka i nadaje ciastu charakterystyczną elastyczność. Ciasto jest pozostawiane do wyrośnięcia przez co najmniej 24 godziny, co daje lekkie, puszyste ciasto, pełne smaku.


Brzeg: Nasz brzeg ciasta jest cienki i chrupiący, z lekko wypieczonymi brzegami. Pizze pieczemy w naszej piekarniku w temperaturze 485°C, aby uzyskać idealnie chrupiący brzeg i roztopiony ser.


Nadzienie: Pizza neapolitańska to przede wszystkim prostota, z klasycznymi składnikami jak pomidory San Marzano, świeży ser mozzarella i bazylia. Używamy tylko najlepszych składników, w tym pomidorów San Marzano importowanych z Włoch i świeżego, wysokiej jakości sera mozzarella.


W Bottegas podchodzimy poważnie do tradycji pizzy neapolitańskiej. Jesteśmy pasjonatami, którzy używają tylko najlepszych składników i technik, aby stworzyć prawdziwie autentyczne doświadczenie z pizzą neapolitańską. Zapraszamy do spróbowania naszych pysznych pizz, od klasycznej Margherity po nasze kreatywne pizze specjalne. I nie zapomnij skosztować naszych win z naszej starannie dobranej listy.


Jeśli szukasz autentycznej pizzy neapolitańskiej w Warszawie, odwiedź nas w Bottegas. Nasze hydrolizowane ciasto i doskonale wypieczony brzeg pozostawią Cię z chęcią więcej.


Oryginalny przepis na neapolitańską pizzę

Komentarzy

    Aby móc komentować, powinieneś być zalogowany.